Logo Oko Fizjoterapeuty, Fizjoterapeuta Szczecin

OKO
Fizjoterapeuty

533 710 771

FAQ

Jakie są korzyści z terapii manualnej?

Terapia manualna ma wiele korzyści, takich jak zmniejszenie bólu i sztywności mięśni, poprawa zakresu ruchu, przyśpieszenie procesu gojenia się tkanek, redukcja stanów zapalnych oraz poprawa postawy i równowagi ciała.

 

Czy terapia manualna jest bolesna?

Terapia manualna może czasami powodować pewien dyskomfort, ale nie powinna być bolesna. Fizjoterapeuta będzie dostosowywał techniki do indywidualnych potrzeb pacjenta, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne leczenie. Bolesne techniki, stosuję tylko po wyrażeniu zgody pacjentów.

 

Jak długo trwa rehabilitacja po urazie?

Czas rehabilitacji po urazie zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj i poważność urazu, ogólna kondycja pacjenta oraz indywidualna reakcja na terapię. Fizjoterapeuta opracuje indywidualny plan rehabilitacji, który będzie uwzględniał te czynniki i starał się jak najszybciej przywrócić pacjenta do pełnej sprawności.

 

Jakie usługi oferujesz dla sportowców?

Moje usługi dla sportowców obejmują terapię manualną w celu leczenia urazów sportowych, rehabilitację po kontuzjach, poprawę wydajności i funkcji ciała oraz zapobieganie przyszłym urazom. Oferuję również doradztwo w zakresie treningu i techniki, które pomogą sportowcom osiągnąć swoje cele i uniknąć kontuzji. Na dolegliwości mięśniowo-ścięgniste świetnie sprawdzi się fala uderzeniowa.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję warunki dotyczące przetwarzania moich danych osobowych.*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres

 

Jagiellońska 28/U1
70-365 Szczecin

Kontakt

Menu

Śledź mnie